Blog Wodzirej

DJ / Wodzirej / Konferansjer #11 | Urodziny Andrzeja

Cześć witajcie! Gdy to piszę jest poniedziałkowy wieczór i dosłownie chwilę temu do mojego sobotniego klienta trafiły zdjęcia z jego urodzin. Zapytacie “ale jak to, DJ robi zdjęcia?”. Tak! Poza tym, że z moich imprez wszyscy goście wychodzą wytańczeni, to jeszcze już na kilka chwil po wydarzeniu mają udostępnione świetne fotki rodzinne wykonane nie byle jakim aparatem. Oczywiście priorytet to obsługa muzyczna imprezy, ale jeśli solenizant chce zostać celebrytą i zrobić sobie zdjęcia ze swoimi gośćmi to zajmuje to nie więcej niż 15 – 30 minut czasu a pamiątka jest na całe życie.

Andrzejowi oczywiście życzę jeszcze raz wszystkiego dobrego z okazji jego 18-stych urodzin połączonych z czterdziestodwuletnim doświadczeniem życiowym a Was zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Z przyjemnością podejmę się współpracy w sprawieniu aby wasze wydarzenia rodzinne, przepełnione pozytywnymi emocjami były profesjonalnie poprowadzone. Być może już niedługo na Twoim wydarzeniu będę mógł powiedzieć “Szanowni Państwo, myślę że właśnie nadszedł odpowiedni moment na oficjalne powitanie!”. Do zobaczenia!

Poniżej kilka zdjęć z sobotniej imprezy na których między innymi widać nasz nowy sposób dekoracji światłami okien (kolor oczywiście można dobrać dowolny, na chwilę obecną mamy możliwość oświetlenia maksymalnie 4 okien).

Zapraszam Cię do zapoznania się z aktualnym cennikiem usług z kategorii DJ / Wodzirej / Konferansjer, który znajdziesz tutaj.

Kontakt

AndNow Projekt
Andrzej Nowak
a.nowak@andnow.pl
Tel. 798 133 904