Blog Fotograf Wodzirej

DJ / Wodzirej / Konferansjer #13 | Promocje

Jak wiecie epidemia nie sprzyja prowadzeniu biznesu związanego z prowadzeniem imprez oraz fotografią. Ponieważ moja firma działa wielobranżowo nie grozi mi zawieszenie działalności więc i wszystkie rezerwacje na imprezy są u mnie pewne! Co więcej mam dla Was dwie atrakcyjne promocje!

Wiele wydarzeń, które miały się odbyć w najbliższych dniach musi zostać przeniesionych na drugą połowę roku, dlatego specjalnie dla wszystkich, którzy zdecydowali lub zdecydują się na terminy od poniedziałku do czwartku mam specjalną zniżkę 10% od ceny ofertowej na obsługę muzyczną lub fotograficzną. W praktyce oznacza to nawet do 200 zł zniżki! Dotyczy to zarówno zleceń, które mam już w kalendarzu jak i nowych rezerwacji!

Przygotowałem też specjalną ofertę dla wszystkich, którzy chcieliby polecać moje usługi obsługi muzycznej lub fotograficznej. Jeśli zgłaszający się do mnie klient potwierdzi, że trafił do mnie z polecenia otrzyma on 50 zł zniżki. Jeśli dojdzie do podpisania umowy i jej potwierdzenia przez wpłatę zaliczki, to polecający w ciągu trzech dni otrzyma 50 zł na konto za miłą współpracę!

Zapraszam do rezerwowania terminów póki są jeszcze wolne!

Zapraszam Cię do zapoznania się z aktualnym cennikiem usług z kategorii DJ / Wodzirej / Konferansjer, który znajdziesz tutaj.

Wszystkie aktualne promocje znajdziecie zawsze w zakładce “Promocje

Kontakt

AndNow Projekt
Andrzej Nowak
a.nowak@andnow.pl
Tel. 798 133 904